| سشغع_ظشیشب_1994 a întrebat:

Salut, stiti cât costă să vopsesc un Audi a4 b6 2002?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de culoarea pe care doresti sa o pui pe masina si de centrul care face vopsirea.
Sunt vopsele care pot fii dublu sau chiar triplu la pret si evident, centre unde vopsirea poate costa putins au forte mult.
Mergi si culege preturi la diverse cvopsitorii, din orasul tau!

suntserios
| suntserios a răspuns:

O treaba profi trece de 1000euro

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La asa limuzina, vreo 1500 de lei, daca mi se face mila de tine.
Daca ti se pare ca e masina, 2500 lei.
Daca insisti ca e masina, du-te la service, si plateste de la 4000 de lei in sus.