| MadalinT00 a întrebat:

Stiti cateva masini bune pana in 11000 de euro? As vrea sa aiba anul de fabricatie de la 2011 in sus si cutia de viteza sa fie manuala.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un Logan nou

| aimullah123 a răspuns:

La bani astia cred ca gasesti un golf fain big grin Dar nu putem sa iti recomandam noi. Cauti pe net si te duci sa o vezi ca poate are defecte ascunse big grin

| JusTPauL a răspuns:

E class
Seria 5
A6
Cam astea sunt cele mai bune de nivel mediu.

| StefanStefan3000 a răspuns:

Acum depinde de preferinte... japonezele sunt bune...mazda nissan hyundai. daca vrei ceva mai elegant incearca un A4/5er/c220 SAU iti poti cumpara un Logan nou, de ce nu? Intra pe autoscout si cauta modele pana te opresti la ceva care iti place. Bafta