| SkenWell a întrebat:

Salut,Stiti cumva daca site-ul Autodoc24 este sigur sa comand niste piese? N-am mai comandat de la ei pana acum...

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E sigur, dar livrarea e scumpa (50 de lei), preturile nu sunt cele mai bune (exceptand promotiile), iar livrarea se face de multe ori din alte tari, iar asta dureaza.
Eu prefer Autokarma si targul de piese.

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Eu am comandat, sunt ok, și pentru masini mai vechi si mai noi. Am mai comandat si de pe epiesa.ro, sunt f multumit si de ei.