| HHTR a întrebat:

Salut, știți cumva un service sau vreo persoana în București care se ocupa cu recondiționare butoanelor interioare de la Audi. Clima, lumini, geamuri etc?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din ce stiu eu butonele gen cum sunt cele de la consola AC si altele asemenea se inlocuiesc cu totul, nu stiu daca cineva reconditioneaza...dar nu-i imposibil.

| Lukasssz a răspuns:

Nu stiu cine are reconditiona butoanele interioare de la tigai.

| Gligore2000 a răspuns:

Ar trebui sa fie langa cei care reconditioneaza sosete gaurite.