| ozn2012 a întrebat:

Stiti cumva unde pot sa intaresc amortizoarele in zona de sud a Romaniei? [preferabil Dolj/Olt/Arges/Teleorman/Valcea]

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daca sunt mixte[ulei-gaz, ca monroe de ex], le poti ''intari'' la orice benzinarie care are compresor pentru cauciucuri.rolling on the floor

| vlady434 a răspuns:

Incearca la Ford, in Craiova.Eu mi-am facut revizia acum 1 saptamana, si era un tip care vroia sa-si schimbe amortizoarele spate si filtrul de aer.Nu stiu daca le-a schimbat pana la urma sau nu, dar te sfatuiesc sa incerci.Au preturi putin cam mari, dar la ei se respecta raportul CALITATE-PRET. Sper ca te-am ajutat.