| NearMello a întrebat:

Salut, sunt incepator si vreau sa imi cumpar o masina dispun de buget 1500-2000 euro as putea face rost de 2500 dar nu mai mult, ce masina mi ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| FocusF07 a răspuns:

Pentru început îți recomand o mașina mica sa poți avea dexteritate mare pe ea și astfel încât sa ii cunoști bine marginile, pentru început personal îți recomand asa: Volkswagen Golf 4 ( cu toată încrederea ), Ford Fiesta, Renault Simbol/Clio, chiar și un Opel Corsa 1.2 din 2007-2008 în 4 uși! Spor, mult succes și drumuri ușoare!