| UserName250000 a întrebat:

Sunt singurul din lume? De fiecare data cand ies dintr-o masina in care am fost prima oara mi se schimba starea de spirit. Sa luam ca exemplu ziua de 2 Noiembrie. M-am plimbat cu Golf-ul.
1. La 5 minute de la iesirea din masina totul era in regula, eram bine
2. La 30 minute de la iesirea din masina a inceput schimbarea
3. La o ora de la iesirea din masina am inceput sa nu mai am starea de spirit pe care o aveam in mod normal
P.S: A durat 3 zile pana cand mi-am revenit. Si nu luati in seama nostalgia aia mare de pe 14 septembrie.
Din ce cauza poate fi asta? Sunt singurul care are asa ceva? Voi v-ati confruntat cu asa ceva? Care e cauza schimbarii starii de spirit dupa ce am iesit din masina?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu toată lumea are fantezii atât de puternice cu mașinile

| sierra1 a răspuns:

Cred că mașina ta are multe hibe și când te gândești câți bani ai de băgat in ea, te apucă starea de spirit despre care ne spui

| Superior a răspuns:

Doar cand vad un model de masina mai deosebit, ii aud motorul, starea de spirit mi se schimba drastic.

| Superior a răspuns:

Masinile sunt cele mai emotionale inventii ale omului.

| Edmonds2342 a răspuns:

Ești sigur ca mașina ți-a provocat aceasta stare?