| cosssmin a întrebat:

Salut,sunt un sofer incepator si am facut scoala pe un vw polo diesel iar acum vreau sa imi iau o masina pe benzina si am de ales intre un golf 4 si o skoda fabia 2002. Voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| hubba1234 a răspuns:

Golf 4, sunt masini calumea si gasesti foarte repede piese la ele(f ieftine). Skoda este o masina scumpa si nu se compara cu golfu.

4 răspunsuri:
| BlueR a răspuns:

VW Golf 4, pentru ca e o masina buna si gasesti piese foarte usor la ea, sunt multe golfuri in Romania.
De skoda nu stiu nimic, doar ca la masinile noi sunt ieftine piesele.

Răspuns utilizator avertizat
| BigJon a răspuns:

Skoda Fabia desigur, sunt masini fiabile, destul de spatioase si mai economice ca un Golf 4(m-as uita cand merge Golful suta cu 4, 5-5 litri).
Sper ca te-am putut ajuta.

| Ygreek a răspuns:

VW golf4winking