| andreyksd a întrebat:

Salut, tocmai am achizitionat o masina si am o problema cu casetonul, ideea e ca nu porneste decat cand vrea el, sigurantele sunt bune, curent primeste dar nu porneste decat cand vrea el... Stie cineva ce as putea sa ii fac, se aude destul de bine si nu as vrea sa il schimb, mai de graba sa il repar sau ceva, e un jvc dar nu stiu seria

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil unul dintre firele de +, din spate, e intrerupt.
Ar putea fi si una din mufe slabite.

| andreyksd explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am incercat si asta dar degeaba, in final l-am reparat, era din cauza feței detașabile, am schimbat-o si merge ca nou, app iti dau funda ca esti singurul care a raspuns

1 răspuns: