| Masafgdrcxdtvctv a întrebat:

Salut, tocmai ce am achiziționat o motocicleta marca Beta Racing cu motor de 50, am observat ca eu trag ambreiajul bag în viteze și eu eram cu ambreiajul tras și ea a plecat de pe loc, am verificat spranga și nu e rupta

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi la un specialist sa vada ce are, ambriaj tras si a plecat inseamna ca e problema pe acolo dar cum nu santem AS in tot doar putem indruma in ceea ce poti face. O diagnoza nu costa mult, la 10.000€ aveai motoreta noua honda.