| RazvanS a întrebat:

Salut TPU,

Am achizitionat si eu de curand o mazda 323 1.3 16v 1995, toate bune si frumoase pana la partea cu inmtricularea unde trebuie sa dau cateva sute de euro bune,m-am interesat cum as putea scapa de ea sa nu o mai platesc,am inteles ca o varinta ar fi partea cu partajul voluntariat...dar nu stiu daca mai este valabil... aveti idee daca mai e valabila legea asta, sau cunoasteti voi ceva?

Răspuns Câştigător
| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

A cazut sau desteptat alesii singura solutieplata sau vindeo mai departe

1 răspuns:
| perladunarii a răspuns:

Nu mai e valabila, a fost o perioada, dar s-au prins si au schimbat iar legea!