| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat si eu un fiat punto evo de curand si am intampinat o problema la ea, aceea ar fi start/stopul, nu stiu exact cum functioneaza, dar cand opresc roata nimic nu se intampla, cand se opreste la intamplare intr-adevar porneste din ambreiaj; inca un lucru ar mai fi un fel de buton rotund pe bord in fata foarte aproape de parbriz care nu stiu ce face si as vrea sa ma lamuresc, Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Digikey a răspuns:

Este un buton esential care se invata in prima zi cand faci scoala de soferi, adica peste vreo 5 ani.