| Nicusor2004Madalin a întrebat:

Salut,TPU!
Am buget 3000/3500 euro, credeti ca as putea sa gasesc un BMW e90 bun?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e masina buna la banii aia

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai putea, dar apoi dai tot atât pe reparații.

| Frank51 a răspuns:

Da, doar să o verifici la service înainte.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Cred ca toate sunt cam puscate la pretul ala. Poate gasesti unul break decent ( e91) dar ma indoiesc profund sa gasesti o berlina intretinuta acceptabil. Gen eu mi-am luat din Germania un seria 1 2006 2.0 diesel si mi-o ajuns acasa in 3200 euro cu mici probleme estetice dar mecanic super. Pentru un seria 3 berlina trebuia sa fii dat inca cam 700 euro lejer.

| Tito97 a răspuns:

Da. De pus în vitrină. Glumesc. Doar un samsar țepar vinde la prețuri din astea un e90. Dar dacă vrei să ai BMW să îl ții în fața blocului,, să moară vecinii'' e ok.