| Hanțig_ClaudYu_1999 a întrebat:

Am cumpărat un Audi A3 din 2006, problema este următoarea. Mașina are navigația ei originala, din cate am văzut, atunci când iese CD-u afara, scrie DVD ROM. Am încercat sa fac câteva CD-URI cu muzica. Am făcut un CD, format MP3 și am pus cam 40 melodii. În mașină îmi citește doar 7. Am făcut CD cu for.atunci audio, cate am pus pe CD atâtea îmi citește și navigatia (casetofonul). De ce atunci când le fac MP3 nu îmi citesc toate melodiile?

Răspuns Câştigător
| crysty1222 a răspuns:

Daca navigatia are DVD ROM asta nu inseamna ca trebuie sa citeasca si mp3-uri. Am intalinit multe masini din 2006-2007 chiar 2008 cu navigatie care nu citeste mp3-uri sau in cel mai bun caz citea cateva cum e si in cazul tau. Singura solurie ar fi sa schimbi navigatia sau sa faci doar CD-uri audio. Poti folosi un modulator auto care iti transmite muzica de pe stick USB sau card prin RadioFM la navigatie.