| nokia6120 a întrebat:

Am facut scoala de soferi categoria CE si acum sunt in examene, am trecut de doua din cele 4. adica am dat sala (proba teoretica) pentru categoria C, am trecut, dupa care am dat traseul (proba practica) cu camionul, am trecut din nou. acum mai am aceeasi pasi pentru categoria E, urmeaza sa merg la sala, am inteles ca pot sa merg la sa dau sala doar cu buletinul. intrebarea mea este: chiar pot merge doar cu buletinul pentru a da sala? daca nu, va rog sa ma ajutati. Multumesc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu, trebuie sa prezinti intreg dosarul pentru examinare.

| nokia6120 explică (pentru Ioandelasal):

Pai dupa ce am luat traseul, o parte din dosar a ramas la politistul examinator

| Ioandelasal a răspuns (pentru nokia6120):

Prezinti restul dosarului, care a ramas la tine.