| AjutorrVaRogFrumos a întrebat:

am fost astazi la drpciv sa dau sala, am luat-o cu 24 si nu am primit nici o foaie sau ceva unde sa scrie ca am luat sala, m-am si programat pe calculator la traseu. Trebuia sa primesc o foaie pentru dosar in care sa scrie ca am admis?

Răspuns Câştigător
| DarkAndDreary a răspuns:

Nu.
Pur și simplu te prezinți la traseu în data respectivă.
La final o să-ți dea examinatorul o foaie care conține punctajul la sală, poza de permis și penalizările de la traseu.
Ah, să nu uiți dosarul.

| AjutorrVaRogFrumos explică (pentru DarkAndDreary):

Mersi frumos chiar ma speriasem putin credeam ca trebuie sa mai dau odata sala sau sa mai merg odata la drpciv

1 răspuns: