| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit acest golf 6 diesel http://www.tocmai.ro/volkswagen-golf-2006-19117089.html
ce ma mira este pretul. proprietarul spune ca e in stare perfecta :-? credeti ca este teapa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce pute rau in anuntul ala. Modelul ala cu facelift ul ala sa fabricat prin 2009 daca nu ma insel nicidecum in 2006. Plus pe piata ajunge cam 6000 un golf la km si ani aia. Ceva sigur nu e in ordine cu anuntul ala

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Am vorbit cu acel om despre golf
Volkswagen Golf 1, 6 tdi
anul: 2011
kilometraj: 140000

| LTAA a răspuns:

1. Versiunea restilizata (Golf 6) din imagini, a fost prezentata spre sfarsitul lui 2008.
2. Inauntru are ecran tactil, dar nu are butoane pe volan si faruri de ceata.
3. Pret prea ieftin. Da, dupa ce a aparut Golf 7 (2012), G6 costa 9000 de Euro in echiparea de baza.

| Morosanu_Dumitru_1999 a răspuns:

Masina arata foarte bine nu pare a fi teapa poate propietarul are nevoie de bani sau cine stie.