| Tagadan a întrebat:

am nevoie de putin ajutor. Am bagat dosarul la scoala auto pentru categoria A1 si sunt putin nelinistit in legatura cu controlul medical. Imi poate spune cineva cum e controlul la ochi. Trebuie sa vad bine literele alea de pe un panou de la distanta sau ceva de genu? laughing Am intrebat pe cineva si a zis ca trebuie sa citesc, cam ciudat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ai facut un control la oftalmolog in viata ta?

da trebuie sa citesti niste litere de diverse marimi

| Sofer a răspuns:

Iti acopera cate un ochi si te pune sa ii citesti literele de pe un anumit rand.