| AlexWEEP a întrebat:

Am o întrebare, am văzut ca un Volkswagen UP! Costa in jur de 10.000 euro iar programul rabla plus oferă 10.000€ pentru achiziționarea unei mașini electrice. Asta ar însemna ca pot lua acea mașina gratis?

2 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Acela este prețul de pornire, deci mașina costă mai mult de atât, plus că prețul poate să nu includă TVA.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce mai ieftin up electric pleaca de la 27.000. Nu stiu de unde ai tras concluzia ca e 10.000