| JaguarSType a întrebat:

Am o intrebare! Ce masina s-ar potrivi unei bande de hoti, mafie etc... Intreb de curiozitate!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un BMW negru cu geamuri fumurii nu conteaza vechimea.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dubă neagră!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Um BMW vechi de vreo 20 ani cu numere de Bulgaria

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru hoti?
Primul Logan parcat mai retras, ca-s mai usor de deschis. Chiar si o 1310, Solenza...
Pentru mafie... Uita-te la masinile personale a politicienilor!

| Sofer a răspuns:

O dubă. Filme : The Italian Job (2003)
The Brazilian Job (2013)
The Bank Job (2008)
Parker (2013)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Oltcit.

| Gogu06 a răspuns:

Daca sunteti banda mare, ar fi buna una de asta de familie, vv sharan, toyota prius, logan mcv. Daca sunteti o banda mai mica, un Matiz, daca ai in banda din astia cu ceafa lata la peste 100kg poti sa iti iei remorca.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Masini scumpe de preferat negre. Daca sunt mai saraci atunci matci prestogioase dar nu neaparat noi sau scumpe: Caddilac,mercedes, Jaguar, Audi, Lexus, Land Rover etc

| Eclipse a răspuns:

Depinde, bandele din Japonia prefera Mercedes-urile, cele din America Cadillac-urile, Lincoln, Chrysler, cele din Rusia BMW, Audi, Mercedes, Germania BMW-Mercedes.

| alin1317 a răspuns:

Un mercedes model vechi, cum se numea el "balena" sau o dubita.

| dream36 a răspuns:

Dubele mari si negre. Mercedes, Jeep, si etc.

| EşanuPaulaAndreea a răspuns:

Ai planuri mari! laughing

| DianaDia10 a răspuns:

4x4 sau x5