| eusebiu27 a întrebat:

am o intrebare, gasesc adaptor auto pentru iphone 8 plus ca sa pot asculta muzica in masina? Imi puteti spune si de unde siteuri exacte?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai doua posibilitati:
- conectarea prin cablu, de la iesirea de casca la intrarea Aux a amplificatorului din masina (sau la un modulator FM)
- conectare prin Bluetooth, daca amplificatorul din masina are intrare Bluetooth. In lipsa, se poate folosi /adapta boxa- sau alt adaptor Bluetooth, recunoscut de iPhone.