| Stroiu_Andrei_1997 a întrebat:

Am o Laguna 2 din 2001 (1.6 16V). Recent i-am schimbat carbunii de la electromotor iar acum, la rece, cand pornesc masina tind sa cred ca electromotorul nu se decupleaza (pare ca tot invarte, oprindu-se doar daca apas pe acceleratie). Ce ar putea fi? In afara de carbuni alta interventie nu s-a facut la electromotor.

Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Stroiu_Andrei_1997 explică:

Iti dau dreptate

| Gheorgheflorin a răspuns:

Sună-mă 0721301224 și ați explic fenomenu

| Superior a răspuns (pentru Gheorgheflorin):

Ai facut cea mai mare greseala sa-ti pui nr. de telefon pe TPU.
Sterge raspunsul.

| Stroiu_Andrei_1997 explică (pentru Gheorgheflorin):

Daca se poate ar fi foarte bine daca ai putea explica aici. Mulțumesc!

| Gheorgheflorin a răspuns (pentru Superior):

Habar nu am de unde sa l sterg mi am dat seama dupaceea ca nu este bine