| Razvan9023 a întrebat:

Am o mica problema cu inchiderea centralizata la masina. Cand apas pe deschidere la telecomanda, se deschid toate usile mai putin usa soferului. Usa soferului se deschide doar daca introduc cheia in broasca. Ce ar putea sa fie? Sa se fi dus telecomanda?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Problema din cablaj, mufa portiera sau broasca/motorasul de pe partea soferului.

| Razvan9023 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Dar e ceva ciudat. Aseara cand am ajuns acasa, am incercat din nou si am tinut cheia spre usa din spate si s-a deschis usa soferului. Nu mai inteleg nimic.