| Qweerrrtttyyy a întrebat:

Am o problema la cu un Opel Meriva din 2006. Citeste CD-urile cu muzica cumparate, dar pe cele facute acasa nu. Am incercat sa fac si MP3 si Track cu Nero si degeaba. Are cineva vreo idee cum ar trebui sa le fac?

2 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Iti recomand sa le faci direct din burn-erul oferit de Windows.
Procesul e simplu.
CD gol in CD-Writer apoi o sa te intrebe cum il scrii Audio sau Data, selectezi audio, il deschizi, copy-paste la piese acolo, apoi sus in bara o sa iti apara burn sau write now si...cam asta e tot.