| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Am o problema la un Opel Astra J din 2014, 1.7 cdti. Mi se tot activează Rear Defrost la masina in timp ce merg! Imi arata imediat la masina un consum de 2l% la ralanti. Nu se intampla des, dar se intampla. Becul de la comanda de pe bord nu se aprinde si oricum nu ma mai asculta. Pot sa il apăs cat vreau ca nu se opreste. Ce ar putea fi? Multumesc!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa faci o scanare de erori cu Vag Com-ul sau du-te la un service ce-ti poate face asa ceva, sa vezi daca ai o eroare la scanare, poate acolo o sa-ti arate ce e "de vina".