| RaduVicentiu5 a întrebat:

Salut TPU, am o skoda superb 1, an 2007 si vreau sa ii gasesc ornamentele cromate, grila de la radiator si mai multe piese pentru caroserie, un site special pentru asa ceva exista?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Serios, în Cehia sau la cimitirile de mașini.
Sau la reprezentanța Skoda, deși nu cred că mai au așa ceva în depozite, dar poate ei cunosc pe cineva serios care vă poate oferi aceste piese.

| Panamax a răspuns:

Gasesti ce vrei la reprezentanta dar si la orice magazin de piese auto daca specifici ca vrei pe original. Exista magazine specializate on line care aduc piese de Skoda pe comanda.
"stoauto.ro" de exemplu.