| Stancu_Cristian_1998 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru masinisti, vreau sa fac o cursa de masini cu un prieten, eu am cutie automata si el cutie manuala(BMW e90), problema ar fi ca masina mea cu cutie automata nu pleaca cu demaraj(scarț) si pierd. Tin sa mentionez ca controalele mele sunt dezactivate. Ce pot face sau cum se face?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai fa liniute
sau ia ti o masina potenta
sau invata sa folosesti modul manual la cutia automata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca mai ai vreo 3-4 ani pana la permis, daca ai poza cu Golf, si crezi ca scartaitul inseamna viteza.