| costin007 a întrebat:

am si eu o navigatie 2din pe Android si am montat-o pe un renault megane. 2 boxe sunt niste mtx de 50w si ma gamdeam daca pot monta boxele de pe spate pe iesirea de subwoofer si cele de pe fata sa ramana pe iesirea audio. Aveti idee daca ar merge aceasta modificare?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In afara ca, boxele din spate se vor auzi ca porcul, legaturile electrice (cu firele) se pot face.

| OldSoul a răspuns:

Merge, doar daca-ti pui un amplificator.
Daca le legi pe rca-ul de la subwoofer, nu o sa rezolvi nimic.