| costin007 a întrebat:

am si eu o nelamurire, vreau sa pun si eu pe masina o dunga din aceea de colant gen din fata pana in spate. Are ceva, ma vor respinge la itp adica trebuie omologata sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Daca nu are asigurare macar o dunga sa aiba.

https://www.tpu.ro/......rea-mea-a/

| SoulReaver a răspuns (pentru xerxes1):

Buna asta laughing nu am vazut ca el e cu intrebarea aia big grin

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu are nimic atata timp cat 50% (parca) din culoarea masini ramane ce ai scris in carte. Dunga aia nu acopera mai mult de 10% deci e ok.

| SoulReaver a răspuns:

Nu are nimic. Doar daca ai schimbat mai mult de 40% din culoare sau 60% nu mai stiu exact. nu are nimic nici daca iti faci tot plafonul negru sau capota.