| Permis a întrebat:

Am si eu o problema cu permisul auto,ma refer ca am picat sala de doua ori si am observant ca nu merge treaba cu chestionarele, m-am luat dupa doi prieteni care cu ajutorul lor l-au luat cu putin bulan chiar cu puncte bune iar acum m-am decis sa invat legislatia! Problema este ca am gasit in carte o multime de informatii si nu stiu ce sa invat! As dori va rog enorm sa imi spuneti ce capitole sa invat sau ce sa invat! As aprecia enorm!

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Invata tot, nu stii ce intrebari iti pica si poate ratezi ceva. Nu se invata doar anumite capitole. Lasa tu prietenii tai cu "bulan" si pune-te cu burta pe carte daca vrei sa-ti iei permisul.

| Bianca996 a răspuns:

Eu am facut chestionare si dupa din cartea de legislatie mi-am subliniat si am invatat exact partile pe care stiam ca le greseam in chestionare. Restul doar le-am citit o data. Cred ca e ok asa, nu iti mai pierzi timpul cu notiunile pe care deja le stii. Si am mai gasit pe un site o chestie cu legislatia simplificata sau ceva de genu, in care e scris doar ce iti trebuie pentru sala, o citesti si pe aia si gatawinking eu am luat din prima cu 25 big grin