| MrDaniel a întrebat:

Salut TPU,

Am și eu o problemă la un golf 4 1.9 automat.
De vreo 3 zile îmi tot vibrează mașina.
Adică dacă sunt într-o intersecție și pun frână și după vreau sa accelerez imi vibrează tare de tot și până nu iau piciorul de pe accelerație și îl pun înapoi nu-și revine... La fel se întâmplă și cu frana când e la jum, 3 sferturi apăsată incepe sa vibreze mașina.
Daca îmi puteți spune de la ce ar putea fi și fara jigniri va rog.

Mulțumesc

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fara jigniri, te-am trimis la revizie si service cutii hidramate, de la cealalta intrebare (similara).
Umbli cu masina defecta, pe TPU nu ai sa rezolvi nimic. Ai primit suficiente raspunsuri acum cateva zile, aplica-le.