| costin007 a întrebat:

am si eu un renault megane 2 cabrio si are sistemul keyles go si keyles entry dar mie nu mi se incuie masina cand plec de langa ea. Se incuie doar daca apas pe butonul din maner dar am vazut la alt megan ca pleca de langa masina si se incuia singura si se descuia singura cand se apropia, cum il activez? Dau funda

1 răspuns:
| MKRoberT a răspuns:

Depinde de functioa Keyless go/entry. La unele modele nu au buton, trebuie sa atinga doar manerul si s-a inchis.