| costin007 a întrebat:

am si eu un renault megane 2 cabrio si vreau sa montez un subwoofer la roata de rezerva, credeti ca va afecta decapotarea? Exista riscul sa se sparga plafonul panoramic de la vibratii?

2 răspunsuri:
| Alexandrionelu a răspuns:

Plafonul panoramic nu se va sparge de la vibrații, sticla aia este extrem de rezistenta.

| SoulReaver a răspuns:

Atata timp cat subwooferul nu atinge fizic de plafon nu cred ca vor fi probleme. Cu decapotarea din nou daca nu atinge nu are treaba. Trebuie sa gasesti un subwoofer care sa intre in locul ala.