| costin007 a întrebat:

Am si eu un renault megane si am montat pe el boxe mtx tx250s plus o navigatie 2din dar nu ma multumeste la sunet, adica se aude destul de bine si clar muzica dar nu suficient de tare. Ce casetofon mi-ati recomanda pentru acest tip de boxe?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Orice, dar MAX 40w, că spargi boxele

| costin007 explică (pentru sierra1):

Navigatia mea scoate 60w si dabea le misca asta spun sau as putea sa pun o preamplificare pe o iesire?

| sierra1 a răspuns (pentru costin007):

Boxele NU SE POTRIVESC cu amplif-ul navigației

| costin007 explică (pentru sierra1):

Pai si ce as putea sa fac in acest caz as putea sa pun o preamplificare sau ce sa fac ca sa ma pot bucura de aceste boxe laughing

| sierra1 a răspuns (pentru costin007):

Să ai corespondență intre impedațe și puteri la cele două