| CrazyJoker a întrebat:

..am un atv Her chee industrial Co. Ltd ADLY moto. si daca ma plimb cu el 10 minute nu mai merge.se opreste motorul straight face ce sa ii fac? i-am curatat carburatorul, alimentarea e ok.nu stiu ce are straight face daca ma puteti ajuta... ce sa ii mai fac?straight face sigh dau funda.la cel care ma poate lamuri promit big grin

Răspuns Câştigător
| alex_3858 a răspuns:

Poate sa fie pompa de benzina.sau ceva probleme la baterie. daca nu vad nu te pot ajuta mai mult dar verifica ca ti-am zis

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Bujie, fise bujie, sau clapeta acceleratie cand se incinde nu mai merge si gata!

| MyMix a răspuns:

Daca il ai demul motoru se defecteaza daca e nou inseamna ca nu arde benzina cum trebuie