| black34white a întrebat:

am un bmw seria 1 din 2007 si as vrea sa fac un upgrade la sistemul audio, imi poate recomanda cineva un sistem complet care sa se potriveasca dimensiunile boxelor? Pana in 2500 lei, multumesc,

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti recomand forumul asta (daca mai gasesti useri priceputi si activi):
https://forum.4tuning.ro/11-car-audio-multimedia-and-gps.html
Mi-e usor sa iti spun ca eu am Pioneer si Kenwood, cum ar face multi, dar cei care au investit salarii intregi in "muzica" pentru masina, iti pot spune exact ce e de cumparat, si ce nu.
Sincer si eu am ascultat un sistemul Harman Kardon de la BMW, si mi s-a parut un fail. Nu e absolut nimic iesit din comun, si Golf 4 are sonorizare cel putin egala cu el.
La unele masini nu merita sa desfaci sistemul original, la altele da.

| black34white explică (pentru Both_Lucas_1993):

Cum
Adica la 4?

| Both_Lucas_1993 a răspuns (pentru black34white):

Adica ia 4! Difuzoarele astea sun marimea perfect pentru masina ta! Sunt de firma si au bass si un twiter incorporat in fiecare difuzor! Si cand am spus sa iei 4 ma refeream ca tu ai nevoie de patru difuzoare in masina ca sa le schimbi pe toate.