| Alexxxdoar a întrebat:

Am un ford focus si nu ii stiu codul de deblocare la casetofon...modelul este 4000 rds seria M241903?

4 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

6095 este codul de deblocare

| RaduMihaiRadu a răspuns:

1. Cauta in spatele casetofonului. Ar trebui sa fie un sticker.
2. Cauta in cartea masinii
3. Daca scrii intrebarea pe google gasesti la cautari un forum special. In acel forum am gasit un baiat ce iti spune codul dupa niste date de identificare a masinii. Mie mi-a cerut 20 lei, o suma modica, spun eu

| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Se găsește pe net cum sa îl faci și fără cod, caută modelul și problema că sunt mii și mii de informații despre asta

| alin63434 a răspuns:

Cautal prin portbagaj, ar trebui sa fie scris pe undeva pe acolo, pe caroserie.Dai tapiteria la o parte si cauti. Tatal meu a avut un ford fiesta, si codul de la casetofon era trecut in portbagaj si in cartea masinii