| Stefan_Cr_1998 a întrebat:

Am un modulator mp3 la masina(din acela cu stick) si problema este urmatoarea : incercat stick-ul unui prieten a functionat, dar al meu nu. Crezand ca este vina stick-ului l-am schimbat dar tot nu a mers, apoi mi-am dat seama ca este ceva in neregula. Am copiat(copy+paste) continutul stick-ului care a functionat pe cele 2 care nu au functionat, crezand ca va merge dar tot nu....Stie cineva de ce? Trebuie sa introduc melodiile pe stick altfel? FUNDA!

1 răspuns:
| Larisuca234 a răspuns:

Nu si eu tot asa am patit poate ca nu ai conectat modulatorul bine in masina trebuie sa il ridici sau in jos sau nu iti citeste eu asa am patit. Sper sa iti fie de defolos raspunsul