| KeNzOr850 a întrebat:

am un passat din 2006 si pe partea dreapta a barii fata este frecata. As dori sa stiu cat m-ar costa revopsirea acelei portiuni.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Intreaba la un shop care fac jobu asta,iar de vopsit nu se vopseste doara zona aia frecata cum spui, se vopseste de regula o suprafata mai mare pentru a se pierde diferenta dintre vopsele, daca sar vopsi doara zona aia sar vedea pata, toar sari in ochi f usor. Dara daca aia vrei expres poti vorbi la un service sau o persoana care vopseste cat e si doara zona aia ca asa vrei tu, insa asta o sa iti zica, ca o sa se vada.Plus de asta ala nu poate cumpara vopsea la gram, probabil sunt gramaje de vopsea si daca tie iti trebuie o lacrima ala nu te taxeaza doara pentru atata te va taxa pentru toata cantitatea minima ce o pate cumpara, cu restul de vopseea n-are ce face, deci tu suproti cheltuaiala ala.De pret pe aia trebuie sa-i intrebi, trebuie sa vada masina sa iti spuna sigur cat te costa.