| Hendre_Ionut_1995 a întrebat:

Am un peugeot 206 din anul 2002. Problema e că s-a defectat inchiderea centralizată. Numai se deschide și nici nu se închide din cheia. Am incercat să schimb bateria de la cheia auto, dar degeaba, nu reacționează.
S-a mai întâlnit cineva cu problema asta?
Care ar putea fi cauza? Sau cât m-ar costa să o fac să meargă?
Mulțumesc și ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Cel mai simplu lucru ce il poti face este sa schimbi siguranta de la inchiderea centralizata. Daca nici asta nu functioneaza atunci electrician.