| Ionut1231920 a întrebat:

Are cineva idee de ce atunci cand am semnalizarea dreapta pornita si frana apasata, semnalizarea se aprinde si se stinge de doua ori mai repede decat in mod normal? Se intampla doar cand apas frana.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai un "conflict" in stopul drept. Pune pe cineva sa se uite la stop, cat timp semnalizezi cu frana calcata; probabil clipeste si becul de frana.
De vina pot fi mai multe, ori mufa stopului, ori cablajul, ori becuri montate aiurea, ori o masa. Dar e destul de sigur ca e la nivelul stopului, nu pe instalatie.
Daca ai Logan ph1, e problema populara la ele, de la mufa.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema electronica de la comenzi sau instalatie

| bmerry a răspuns:

Poate ți se arde becul sau poate e un scurt undeva