| Xyzent11 a întrebat:

Salut TPU, as dori sa imi cumpar un bmw seria 3 sau seria 5 bugetul meu e de 6000 euro.Va rog sa imi dati niste sfaturi de ce sa ma feresc.Motorizari mai proaste, cam cati km rulaj ar fi ok, an intretinere si preferabil benzina etc si asa mai departe, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"cumpar un bmw... sfaturi de ce sa ma feresc.Motorizari mai proaste, cam cati km"

1 nu există la bmw motorizari proaste
2 norocul are un rol enorm in alegerea ta
3 există mașini intreținute sau trucate sau nu
4 nu te pricepi ia cu tine un cunoscător nu online ci pe viu