| burnik a întrebat:

as dori si eu sa stiu daca s.a aprobat legea permisului de la 17 ani ca am auzit ca s-ar fi aprobat zilele trecute, vreau un raspuns de la cineva care stie cu exactitate si primeste si funda de la mine! mersiwinking

Răspuns Câştigător
| iKronstadt a răspuns:

Nu s-a discutat, și nu s-a aprobat oficial ceva în sensul ăsta. Nu cred că se va da drumul unei astfel de legi, vreodată. Mai ai și tu răbdare, că nu arde țara.

5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

La cate accidente produc tinerii ar trebui sa se aprobe o lege a permisului pe la 25de anisori.

| burnik explică:

Boogy nu ti-am cerut parerea sa stii, mai sunt si constienti nu numai dobitoci, altcineva?

| burnik explică:

Mai raspunde cineva? straight face

| burnik explică:

Pai am 17 ani de 2 luni si voiam sa vad daca pot incepe scoala!