| Pavell a întrebat:

As vrea sa dau pentru categoria A2! Ce motor imi recomandati? As vrea un motor care se aude misto(care sunteti motociclisti intelegeti la ce ma refer). Poate sa fie si ceva mai mare si care se poate limita desi nu stiu daca este legal, si inca ceva nu vreau unul cu carcasa misto si motor de drujba laughing DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cosmin183M a răspuns:

Salut!
Iti recomand Honda cbr 600 si se poate limita, din punctul meu de vedere este cea mai buna motocicleta si ca consum si ca piese, de sunet depinde de topa, poti si tu sa schimbi toba si o sa se auda cum vrei tu! Sper ca te-am ajutat.

| Pavell explică (pentru Cosmin183M):

Tu ai modelul asta limitat? big grin

| Cosmin183M a răspuns (pentru Pavell):

Am avut!

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Cât timp e limitat nu e nicio problemă, dar nu îţi pune problema să depăşeşti limita legală că e periculos. Şi eu m-am jucat cu chestia asta şi acum plâng. Fă şcoala, plimbă-te pe mai multe motociclete şi vezi în primul rând ce tip ţi se potriveşte.

| Pavell explică (pentru Laura):

Nu vreau drujbe, vreau direct ceva care suna bine, nu neaparat de viteza.