| Pro4K a întrebat:

Salut TPU, as vrea sa imi iau un passat b5, nu am un buget mare si de asta va intreb din ce an imi recomandati sa imi iau. Am mai multe variante care sunt masini intretinute, 98 full dotari sau cea mai noua 2003 da aproape cheala?+Dacă ați avut imi puteti spune cateva cuvinte despre masina?

1 răspuns:
| Psksjns a răspuns:

Nu prea e relevant anul important e cum a fost întreținută si cati km are da in general sunt fiabile b5 urile