| fuegonist1 a întrebat:

As vrea sa ma ajutrati si pe mine cu o problema.

Bicicleta mea are o problema.Cand pedalez nu porneste deloc, doar pedalez si nu porneste roata nu stiu m-am uitat la rulmenti nu merge.ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Duo la mecanicul de biciclete sa o repare

| Bobby711 a răspuns:

Probabil e butucul de la roata din spate la biciclete cu frana de picior e destul de usor de facut insa la cele cu schimbator e mai greu nu sunt sigur ce are ca nu sunt acolo sa o vad si nu prea stiu cum sa iti explic. Presupun ca se invart... am uitat cum le zice foitele alea de metal pe care vine lantul sunt 6 poate 7 sau mai multe depinde ce bicicleta ai trebuie sa desfaci aia dar dupa nu prea stiu cum sa iti explic pot sa le repar dar cam atatsad iar daca nu e asta e de la butuc.