| ralnic9 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva. O sa- mi iau un leptot. Ce laptop im sugerati sa-mi iau

Răspuns Câştigător
| reanu a răspuns:

Depinde de suma... cm nu ai specificat e cam greu sa dai cu parerea. oricum ia un Lenovo sau Dell cu diagonala minim 16 inch minim3g ram minim dual core 2 si cel putin placa video dedicata de la 512mega in sus asta daca vrei sa pui si jocuri pe el

1 răspuns:
| caticata a răspuns:

Reanu are dreptate, trebuie sa stii ce vrei sa faci cu el(jocuri, filme...)dupa aia te uiti in buzunar.un raport pret-performanta bun au accer de exemplu si cam sunt dotate cu detoate.mai luam in considerare problema gustului fiecaruia