| IonutMarius96 a întrebat:

astăzi mi-a venit un plic de la poliția rutieră, că am fost implicat intr-un accident, într-un loc în care nu am fost și să mă prezint în 5 zile cu talonul mașinii, cartea mașinii, asigurarea și permisul, fiind implicat cu aproximativ o săptămână, atunci fiind altundeva, nici pe departe in locul ăla, a mai pățit cineva?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am patit.
Du-te, cu tot cu masina, si declara ca nu ai fost, lasa politistii sa inspecteze masina.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Atunci e imposibil să fie de la Poliţie, ţi-aş recomanda să mergi la ei să lămureşti problema.

| IonutMarius96 explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Are ștampilă și semnătură, nu știu ce să zic

| Daniel323 a răspuns:

Trebuie sa te prezinti. Daca nu o sa vina sa te ia cu duba.