| Cosmin019 a întrebat:

azi am luat sala pentru a1 si cand sa ma programez vad acolo data 7/11/2019, am ramas prost, nu m-am mai programat si politistul de acolo mi-a zis sa vin la ei sa ma programeze, credeti ca ma programeaza pentru oras&poligon prin noiembrie? N-ar fi deloc ok

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, felicitari pentru sala.
De ce, ma rog nu ar fi OK sa astepti traseul pana la toamna?
Pleci undeva din tara? Nu-i nimci, il poti da mai tariu in cazul asta, cand te intorci.
Din pacate, programarea se face conform locurilor libere, stai la coada si dai examenul cand iti vine randul.