| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!
Azi am vrut sa plec la servici cu mașina și m-am trezit ca nu pot vedea nimic în oglinda din stânga.Este matuita.Care sa fie problema? Am un audi a4 b8 din 2012
Dau fundă!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca o stergi si nu se duce a fost vandalizata

| Vântulalb a răspuns:

Ai parcat-o unde nu trebuie si cineva ti-a amintit sa citesti legislatia.
Cum e matuita? Prin lovire, prin vopsire?

| Digikey a răspuns:

Si era greu sa cobori sa o stergi cu o carpa?
Sau cand ai venit acasa si ai scris ineptia asta de intrebare iti era greu sa verifici?

| David00368866 a răspuns:

Este posibil sa fi avut gheata pe ea, una din ele poate s-a incalzit, si in cealalta oglinda nu merge incalzirea